Çka ndodhi mes tyre? Romeo i ulet në gjunjë Julit

Mediale Vip

Çka ndodhi mes tyre? Romeo i ulet në gjunjë Julit

Më: 19 maj 2024 Në ora: 13:39
Banorët e BBVA

Mbrëmjen e djeshme u shpallën 5 finalistët e Big Brother Vip 3.

Pas shpalljes së finalistëve, Vëllai i Madh ka organizuar darkën për banorët që kanë rezistuar më shumë në shtëpi. Romeo, Juli, Egla, Meriton dhe Heidi janë banorët të cilët arritën deri në finale e madhe.

Gjatë një debati, Romeo i ka kërkuar Julit t’i kthejë përgjigje në lidhje me një veprim të Eglës. Ai madje i ka thënë që do t’i ulej në gjunjë nëse ai do t’i kthente një përgjigje.

Por Juli nuk i ka dhënë një përgjigje konkrete.

“Si të duket ty që kjo qan nga cepi andej, po të ulem në gjunjë vetëm më kthe përgjigje, për vajzat e dhunuara dhe jep mesazhe jasht dhe thotë pastaj dua t’a fitojë Juli sepse ka më shumë vlera se ty dhe pse unë nuk i kam bërë asgjë siç i ke bërë ti”– e ka pyetur Romeo, Julin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat