Meghan Markle synon të zbulojë më shumë sekrete rreth familjes mbretërore

Mediale Vip

Meghan Markle synon të zbulojë më shumë sekrete rreth familjes mbretërore

Më: 19 maj 2024 Në ora: 15:03
Meghan Markle

Meghan Markle është gati të zbulojë më shumë sekrete rreth familjes mbretërore.

Siç është raportuar nga The Mirror, avokatja Phaedra Parks lavdëruan Dukeshën e Sussex për marrjen e një vendimi historik për të folur për trajtimin e padrejtë që ajo u përball nga anëtarët e vjetër të familjes mbretërore.

Ajo tha: “Meghan Markle është ikonë sepse ajo është padyshim gruaja e parë me ngjyrë që martohet me një familje mbretërore”.

Duke folur për intervistën e Meghan me Oprah Winfrey, Phaedra shtoi: “Mendoj se është shumë inteligjente dhe thjesht e shoh, dua të them, është historike ajo që ka bërë…

Për ata që nuk e dinë, Princi Harry dhe Meghan u shfaqën për një intervistë në emisionin e Oprah në 2021. Gjatë bisedës së tyre, Dukesha bëri një rrëfim tronditës se figurat e larta mbretërore pyetën për ngjyrën e lëkurës së fëmijës së saj Princ Archie para lindjes së tij.

Phaedra beson se ish-aktorja e Suits do të vazhdojë të zbulojë detaje të tjera për familjen mbretërore.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat