Melinda Ademi publikon këngën e re “Kiss Me”

Mediale Vip

Melinda Ademi publikon këngën e re “Kiss Me”

Më: 20 maj 2024 Në ora: 19:45
Melinda

Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi ka publikuar projektin e saj më të ri me titullin “Kiss Me”.

Kënga e publikuar është me melodi dhe tekst të vet këngëtares.

Derisa, Çelik Lipa është producent i këngës.

Që nga lansimi i saj në YouTube, kënga ka marrë mijëra klikime.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat