Moment i papritur! Himena pëson atak paniku gjatë sfidës - shtrihet në tokë

Mediale Vip

Moment i papritur! Himena pëson atak paniku gjatë sfidës - shtrihet në tokë

Më: 21 maj 2024 Në ora: 06:54
Fjoralba dhe Himena

Xhesika Polo dhe Himena Sherifi ishin dy fermeret më pak të preferuara të publikut.

Ato u përballën të dyja në një sfidë, e cila u la në gjysmë, kjo pasi Himena nuk u ndje mirë.

Fermerja pati atak panik dhe ra në tokë. Himenës i erdhi në ndihmë ambulanca, e cila ndodhej aty pranë.

Gjendja shëndetësore e Himenës momentalisht është mirë, kjo falë edhe kujdesit të mjekëve.

Ndërkohë fituese e sfidës u shpall Xhesika, ndërsa Himena do i bashkohet eksperiencës në Arameras së bashku me Florin. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat