Kledi Hysa rrëfen përjetimet e të qenurit baba: Pas ardhjes në jetë të fëmijës, do të zhvendosem në Shqipëri

Mediale Vip

Kledi Hysa rrëfen përjetimet e të qenurit baba: Pas ardhjes në jetë të fëmijës, do të zhvendosem në Shqipëri

Më: 21 maj 2024 Në ora: 10:38
Kledi Hysa

Në një rrëfim mes emocionesh, Kledi Hysa ka rrëfyer në “Ftesë në 5” gjithë përjetimet e momentit më të bukur në jetë, së bashku me partneren e tij, Evi Reçi.

Ish konkurrenti i Big Brother Vip 1, ka treguar gjithë historinë e njohjes me këngëtaren, me të cilën është njohur në një festë të Eraldo Rexhos.

Ai pohoi se marrëdhënia është ndërtuar gradualisht dhe rrëfeu se puthjen e parë e ka dhënë në det. Kledi tregoi se lajmin e shtatzënisë e mori vesh përmes një testi, të cilin e mendoi si test covidi. Ky moment e gjeti të ngrirë.

Më pas Hysa shtoi se nepset e shtatzënisë j ka zgjidhur me mamanë e Evit, ndërsa momentin pas ardhjes në jetë të fëmijës do të zhvendoset në Shqipëri pranë të dashurës së tij.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat