Beniada Nishani: Babai nuk donte të bëhesha modele, ikja fshehurazi

Mediale Vip

Beniada Nishani: Babai nuk donte të bëhesha modele, ikja fshehurazi

Më: 21 maj 2024 Në ora: 12:42
Modelja e njohur Beniada Nishani

Modelja e njohur Beniada Nishani ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme “Në Kurthin e Piter Pan”, ku rrëfeu shumë të pathëna mbi jetën personale e atë profesionale.

Ajo u pyet nga fëmijët për modelingun dhe për

Duke u ndalur te kjo e fundit, Beniada tha se babai i saj nuk ishte aspak dakord që ajo të bëhej modele, ndaj në audicione shkonte fshehurazi, derisa babai i saj ndryshoi mendim.

“As mami, as babi. Babi donte të bëhesha doktoreshë. Mami më linte të lirë. Unë u bëra modele sepse e ndiqja shumë modelingun. Herën e parë shkova në Milano 16 vjeç edhe kasti i parë shkoi mirë, pasi nisa modelingun babi nisi të më mbështesë”

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat