Kënga e re e Bes Kallakut thumb për Xhensilën: Nga mosmirënjohja…

Mediale Vip

Kënga e re e Bes Kallakut thumb për Xhensilën: Nga mosmirënjohja…

Më: 22 maj 2024 Në ora: 18:38
Bes Kallaku- Xhensila Murtezaj

Bes Kallaku është një ndër emrat më të lakuar të shtypit rozë sidomos pas ndarjes së bujshme me Xhensila Myrtezaj.

Pak momente më parë Besi ka publikuar projektin e tij më të ri në bashkëpunim me këngëtaren shkodrane Eli Malaj.

Përmes një postimi në instagram Besi thekson se ky teksti është tekst shpirti gjë që të lë nënkuptimin se është dedikim për këngëtaren me të cilën ka dhe 2 fëmijë Ajkën dhe Amenin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat