Aktorja e njohur finalizon divorcin

Mediale Vip

Aktorja e njohur finalizon divorcin

Më: 23 maj 2024 Në ora: 11:38
Ali Wong dhe Justin Hakuta

Ali Wong është zyrtarisht i divorcuar.

Aktorja 42-vjeçare finalizoi divorcin e saj nga ish-burri Justin Hakuta.

Pas përfaqësimit të saj në divorc, Ali dhe Justin, 41 vjeç, do të shpallen zyrtarisht “persona beqarë” më 17 korrik, sipas dokumenteve gjyqësore të siguruara nga Entertainment Tonight.

Detajet e marrëveshjes së tyre të kujdestarisë dhe çdo marrëveshje financiare nuk u përfshinë në dokumente “bazuar në shqetësimet e privatësisë”.

Ali dhe Justin u martuan në vitin 2014 dhe kanë dy vajza – Mari, 8 dhe Nikki, 6 vjeç. Ata njoftuan ndarjen e tyre në prill të vitit 2022 dhe kanë mbetur “miqtë më të mirë” teksa bashkë-prindërojnë vajzat e tyre. Ajo zyrtarisht bëri kërkesë për divorc në dhjetor 2023.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat