Ditëlindja e Meriton Mjekiqit, ja surpriza që “Vëllai i Madh” i bëri moderatorit/ Në shtëpinë e “BBV” do të futen…

Mediale Vip

Ditëlindja e Meriton Mjekiqit, ja surpriza që “Vëllai i Madh” i bëri moderatorit/ Në shtëpinë e “BBV” do të futen…

Më: 23 maj 2024 Në ora: 16:18
Meriton Mjekiqi

Ditën e sotme moderatori Meriton Mjekiqi feston 29-vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë kaq të rëndësishme “Vëllai i Madh” ka organizuar një festë në shtëpi, ku në mbrëmje në shtëpi do të futen ish-banorët e “Big Brother VIP”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë faqja zyrtare e reality show përmes një postimi në InstaStory.

Ndonëse akoma nuk dihte se cilët ish-banorë do të futen në shtëpi, një ndër ta mund të jetëj edhe e dashura e Meritonit, Ilnisa Agolli vizitë kjo që do ta gëzojë jashtë mase moderatorin.

Kujtojmë që çifti u njohën dhe dashuruan në këtë reality show, ndërsa dëshirojnë që lidhjen e tyre ta vazhdojnë edhe pas daljes së Meritonit nga shtëpia.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat