Fifi publikon momente të bukura me djalin e saj në krahë

Mediale Vip

Fifi publikon momente të bukura me djalin e saj në krahë

Më: 24 maj 2024 Në ora: 07:17
Këngëtarja e njohur Fifi

Këngëtarja e njohur Fifi është bërë nënë për herë të parë.

Fifi si rrallë herë ka publikuar një video të bukur më të birin.

Shihen të lumtur në krahët e njëri tjetrit si asnjëherë më parë nënë e birë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

“Dhe tani e kam parajsën ne krahët e mi Theo Mal t’kom jetë bir” ishte shprehur ajo.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat