Deklarata e dashurisë së Dijonisit, fermeri-Diteas: Bëj shaka, të kam si motër!

Mediale Vip

Deklarata e dashurisë së Dijonisit, fermeri-Diteas: Bëj shaka, të kam si motër!

Më: 24 maj 2024 Në ora: 15:48
Ditea dhe Dijonisi

Ditea dhe Dijonisi diskutuan situatën e krijuar mes tyre, pasi fermeri i tha që është i dashuruar me të.

Ditea i kërkoi që të mos e vinte në të tilla pozita, teksa Dijonisi theksoi se thjesht po bënte shaka. Ai shtoi se e shikon atë si motër.

Pjesë nga biseda:

Ditea: E di që po talleshe dje me ato gjërat që po thoje, por të lutem mos më vër në siklet, sepse ti e di që të kam shumë xhan

Dijonisi: Pse? Nga e di ti që po tallesha unë?

Ditea: Po e di që je tallur

Dijonisi: Fle gjumë rehat, unë të kam si motër, bëj shaka

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat