Pas debateve të ashpra, batuta mes Albanos dhe Robertit: Çdo ditë do lëmë orare

Mediale Vip

Pas debateve të ashpra, batuta mes Albanos dhe Robertit: Çdo ditë do lëmë orare

Më: 25 maj 2024 Në ora: 23:00
Fermerët

Pas debateve të ashpra, Albano dhe Roberti duket se kanë bërë paqe. Mes batutave me njëri-tjetrin, ata shprehen se do lënë orare për të krijuar debate në fermë.

Pjesë nga biseda:

Albano: T’a gjeta të bukur atë ke qenë princ në kohë të komunizmit

Roberti: Ca gallate je! Doje të më fusje njolle në biografi

Albano: Që ta kuptosh, njeriu po nuk u grind nuk është njeri, në këtë rast po flas për fermerë. Fermeri po s’u grind nuk është fermer

Roberti: Duhet të gjejmë një zgjidhje. Çdo ditë do lëmë orare, do e bëjmë kështu, ti do dalësh aty sikur po ikën dhe përplasemi tek lajthitë. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat