Me ç’rast? North ‘bashkon’ Kanye West dhe Kim Kardashian

Mediale Vip

Me ç’rast? North ‘bashkon’ Kanye West dhe Kim Kardashian

Më: 26 maj 2024 Në ora: 10:19
Kanye West dhe Kim Kardashian

Dihet që Kanye West dhe Kim Kardashian kanë probleme me stilin e prindërimit. Por për North West, prindërit morën pjesë së bashku në shfaqjen e saj të fundit në Hollywood Bowl.

Ky është debutimi i saj në skenë si Simba në një koncert të organizuar për të festuar 30 vjetorin e The Lion King. Prindërit e North ishin të lumtur teksa filmuan momentet e vajzës së tyre në telefon.

Nëna e katër fëmijëve tregoi pamjet nga prapaskenat, ndërsa Kanye regjistroi të gjithë shfaqjen.

“Kanye filmoi gjatë gjithë kohës dhe i dha North një ovacion të fortë,” tha burimi i brendshëm për Us Weekly.

“Ajo ishte absolutisht e adhurueshme dhe mund të thuash se do të jetë një këngëtare e mirë. Ajo ka një zë të mirë. Ajo kërcente dhe lëvizte nëpër skenë dhe kishte ritëm të mirë.”-vijoi burimi.

Ndërkohë kujtojmë se, North është njohur me skenën pasi ka performuar më parë me babanë e tij për albumin e tij Vultures 1.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat