Flori dhe Valeri shprehin vlerësime për Robertin: Je ideal

Mediale Vip

Flori dhe Valeri shprehin vlerësime për Robertin: Je ideal

Më: 27 maj 2024 Në ora: 00:27
Roberti, Flori dhe Valeri

Flori dhe Valeri kanë shprehur vlerësime pozitive për artistin Robert Aliaj.

Ka qenë aktori Florian Agalliu i pari që e vlerësoj për sjelljen dhe për mundësinë që u ka dhënë të gjithëve të tregojnë veten.

“Shyqyr që ke ardhur ti, se mua nuk ma jepte mundësinë njeri të flisja. Nisje të flisje diçka, të tregoje një bisedë, nuk e tregoje dot. Nuk të lë njeri të flasësh, edhe të japësh një kundërargumet. Ndaj të quajti flirtues. Ja ke dhënë mundësinë të gjithëve të tregojnë veten“, tha Flori.

Valeri teksa pohoi me kokë fjalëg që tha Flori shtoi: “Për mua je ideal. Kush nuk e kupton pak rëndësi ka”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat