Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV

Mediale Vip

Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV

Më: 27 maj 2024 Në ora: 08:06
Egla Ceno

Egla Ceno u shpall fituese e këtij edicioni të tretë të Big Brother Vip.

Për shumë, kjo fitore për aktoren e cila gjatë 4 muajve është cilësuar si një nga lojtaret më të forta, ishte e merituar, por për shumë të tjerë jo.

Madje ka patur edhe reagime të ashpra ku aluddohej se në fakt çmimi i madh ju dha nga produksioni dhe jo nga votat e publikut, duke vënë kështu në dyshim transparencën e rregullave të “Vëllait të Madh”.

Sakaq mes personazheve që kanë dalë kundër fitores së Eglës është edhe gazetarja, Dasara Karaiskaj e cila shpërthen në ofendime ndaj aktores në një video që ajo ka shpërndarë në Instastory ku thotë se nuk ka dhënë asgjë për të merituar fitoren, teksa përdorte etiketime të tilla si: Gore, e shkepme…

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat