Dijonisi-Baby G-së: Ta kanë ndërruar mendjen për mua disa kalamaj të vegjël këtu

Mediale Vip

Dijonisi-Baby G-së: Ta kanë ndërruar mendjen për mua disa kalamaj të vegjël këtu

Më: 27 maj 2024 Në ora: 14:22
Dijonisi dhe Baby G

Dijonisi dhe Baby G kanë diskutuar lidhur me raportin e tyre.

Dijonisi pretendon se këngëtarja është ndikuar nga mendimet e të tjerëve, që sipas tij, duan t’a mbajnë larg nga ai.

Ndërkohë, ajo e kundërshtoi duke thënë se fjalët e të tjerëve nuk e ndikojnë.

Pjesë nga biseda:

Baby G: Dio, asnjë mua nuk ma ndërron mendjen

Dijonisi: Po, ta kanë ndërruar. Janë mbledhur disa kalamaj të vegjël dhe të kanë ardhur tek krevati natën e të kanë folur për mua, ti i ke besuar

Baby G: Unë kam thënë të mos më tregojnë për Dijonisin se unë e di çfarë bëj me Dijonisin. Ata plasin…

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat