U kritikua pasi shtyu gazetaren gjatë intervistës, reagon Roza Lati

Mediale Vip

U kritikua pasi shtyu gazetaren gjatë intervistës, reagon Roza Lati

Më: 27 maj 2024 Në ora: 20:14
Roza Lati

Spektakli i natës final të BBV3 u shoqërua me pjesëmarrjen e ish-banorëve në tapetin e kuq, të cilët nuk u shpëtuan pyetjeve të gazetarëve.

Mirëpo nuk munguan as incidentet!

Një video qarkulloi në internet, ku Roza Lati shtyu gazetaren Albana Ruçi, veprim që u kritikua nga gazetarë dhe jo vetëm.

Megjithatë, Roza Lati sqaroi në ‘Instastory’ situatën dhe gjithashtu i kërkoi falje gazetares.

Ajo u shpreh se nuk ka pasur për qëllim ta ofendojë apo lëndojë. Thjesht dëshironte të bënte disa foto.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat