Jori Delli publikon moment romantik në shtrat me të dashurin

Mediale Vip

Jori Delli publikon moment romantik në shtrat me të dashurin

Më: 28 maj 2024 Në ora: 12:41
Jori Delli

Krahas bukurisë natyrale, ish-banorja e “BBVA”, Jori Delli po merr vëmendje edhe me postimet në rrjetet sociale.

Dashurinë po e shijon në maksimum krah reperit italian Federico Palana dhe për këtë na e dëshmon çdo ditë.

Ditën e sotme e nisi me një fotografi në shtrat ku të dashurin e ka publikuar të zhveshur.

Image
Jori dhe Federico

“Mirëmëngjesi” shkroi ajo duke bërë më dije se kështu të ëmbël e romantike nisë dita e tyre.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat