“Shijojnë më shumë gjuetinë”/ Lori Hoxha reagon pas “After Party” të “BBV”

Mediale Vip

“Shijojnë më shumë gjuetinë”/ Lori Hoxha reagon pas “After Party” të “BBV”

Më: 28 maj 2024 Në ora: 20:17
Lori Hoxha

Lori Hoxha ka reaguar për herë të parë pas festës që u zhvillua një natë më parë me banorët e “Big Brother Vip Albania 3”.

Producentja e “BBV” shkruan se festat që realizohen për show të tilla vlejnë për të gjithë, edhe për ata që duan dhe shijojnë më shumë “gjuetinë”.

“Jam e rrethuar nga njerëz që e duan dhe shijojnë më shumë gjuetinë se sa gostinë, duke bërë që rezultati të jetë akoma më i mirë dhe festa në fund të vlejë vërtetë për të gjithë”- shkruan ajo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha)

Kujtojmë se festa e mbrëmjes së kaluar mblodhi ish-banorët së bashku, mirëpo u vu re edhe munges e Romeo Veshajt, i cili mesa duket ka pasur hatërmbetjet e tij me produksionin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat