Tayna u rikthye në muzikë! Ish-menaxheri i saj e krahason me dele?

Mediale Vip

Tayna u rikthye në muzikë! Ish-menaxheri i saj e krahason me dele?

Më: 11 qershor 2024 Në ora: 08:39
Tayna dhe Rinor Hykolli

Tayna është rikthyer në muzikë. Prej muajsh, reperja u zhduk nga rrjetet sociale duke fshirë çdo fotografi nga projektet e mëparshme dhe duke mos postuar më asgjë. Ky rikthim ka ardhur me disa ndryshime për reperen.

Me një poemë të titulluar “Vetëdija” që shoqërohet nga kënga “Si ai”, Tayna ka thënë të vërtetën e saj.

Në media është raportuar se ajo ka pasur një shkëputje të marrëdhënieve me menaxherin e saj të mëparshëm. Kënga e re nuk ndodhet më nën emrin e kanalit të kompanisë që e menaxhonte më parë, por tashmë ajo ka një kanal të ri në Youtube.

Ky i fundit, Rinor Hykolli, në kohën e publikimit të këngëve të Taynës, bëri një postim që u mor sikur ishte një krahasim për reperen.

Ai hodhi në “instastory” disa dele, duke bërë që shumë të mendojnë se ishte “kunj” për reperen që deri para pak kohësh ishte nën menaxhimin e tij.

Image
Postim
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat