Një “bombë” në Maldive, prezantuesja shqiptare nis pushimet

Mediale Vip

Një “bombë” në Maldive, prezantuesja shqiptare nis pushimet

Më: 11 qershor 2024 Në ora: 17:07
Megi Pojani

Ylli i njohur televiziv, Megi Pojani, zyrtarisht ka nisur pushimet.

Bukuroshja ka zgjedhur që sezonin veror ta nisë në Maldive, nga ku ka pozuar me bikini dhe ka publikuar një seri fotografish të vendit.

Si zakonisht, Megi nuk dështon t’i vëjë në pah format bombastike trupore, që ngacmojnë imagjinatën.

 

Por a do të jenë këto pushimet e vetme të Megit këtë vit?

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat