Problemet me menaxherin, Arta Memedi i reagon Taynës: Provo bashkëqytetarin tënd Burdushin

Mediale Vip

Problemet me menaxherin, Arta Memedi i reagon Taynës: Provo bashkëqytetarin tënd Burdushin

Më: 11 qershor 2024 Në ora: 20:10
Arta, Tayna

Këngëtarja dhe reperja nga Tetova, Arta Memedi, ka bërë një deklaratë me ironi për problemet e Taynës me ish-menaxherin e saj, Atdhe Hykollin.

Në një postim në InstaStory, Arta Memedi ka përmendur Ligjin e Tërheqjes, për të cilin Tayna ksihte thënë se është ndikues në sukseset e saj në muzikë.

“Duke manifestuar Karmën. Ligji i tërheqjes nuk po funksionojka më. Ndoshta duhet të provosh bashkëqytetarin Burdushin, nivel i tjetër i idiotësisë, #StopSehireve”, shkroi Arta.

Image
Foto: Instastory

Arta dhe Tayna përndryshe kanë një histori të gjatë rivaliteti.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat