Rihanna reagon ndaj thashethemeve për bebin nr. 3

Mediale Vip

Rihanna reagon ndaj thashethemeve për bebin nr. 3

Më: 12 qershor 2024 Në ora: 21:24
Rihanna

Rihanna nuk e ka ende fëmijën numër tre në mendje…

Ylli botëror, e cila ka dy djemë RZA, 2 vjeç dhe Riot, 10 muajsh, me partnerin A$AP Rocky, së fundmi tregoi se shpreson të shijojë verën e saj dhe shtatzënia nuk është në planet e tyre.

"A mund t'i kthej së pari muskujt e barkut?" -tha Rihanna me shaka për E!News në prezantimin e Fenty Hair më 10 qershor. "Unë nuk mendoj se kam pasur ndonjëherë të tillë, por prapëseprapë. Më lër të shkoj në Carnival një verë. Të lutem, një verë."

Dhe edhe pse është gati për një verë të nxehtë, këngëtarja pranoi se një bebe tjetër, edhe nëse vjen papritur, do ishte e mirëpritur.

"Unë nuk do mëzitesha," tha 36-vjeçari, "thjesht do të qaja nga ankthi për një ditë dhe pastaj mendoj se do ta kapërcej atë të nesërmen."

Ajo theksoi duke qeshur: “Nuk do të inatosem, thjesht do të kisha frikë”.

Edhe pse u bë nënë e dy fëmijëve në dy vjet, Rihanna ka qenë e hapur se sa shumë e adhuron mëmësinë, madje ka aluduar për planet për të pasur më shumë fëmijë sapo të ndihet e gatshme për të. Në fakt, artistja pranoi se një nga ëndrrat e saj të jetës është të mirëpresë një vajzë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat