“Jam goca më me fat në botë” – Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Mediale Vip

“Jam goca më me fat në botë” – Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Më: 14 qershor 2024 Në ora: 23:57
Romeo dhe Heidi

Heidi Baci, një nga personazhet më të përfolur të edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi të veçanta.

Fotografitë, të cilat janë tejet simpatike, shfaqin atë dhe të dashurin e saj, Romeon, shumë të dashuruar.

Romanca e tyre nisi brenda mureve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ku publiku pati mundësinë të jetë dëshmitar i lindjes së lidhjes së tyre.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Heidi Baci (@heidibaci)

Tashmë jashtë shtëpisë, Heidi dhe Romeo vijojnë të jenë qendër të vëmendjes, dhe ky postim i fundit në rrjetet sociale bën të qartë se dashuria e tyre është vetëm në rritje.

Në përshkrimin që shoqëron fotografitë, Heidi shpreh ndjenjat e saj të forta për Romeon dhe falenderon fansat për mbështetjen që i kanë dhënë si çift.

“Fillimisht duam t’ju falënderojmë të gjithëve për gjithë dashurinë qe na keni dhuruar. Ps. Sa e dua këtë Romeon, është zemra ime. Jam goca më me fat në botë,” shkruan ajo.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat