“Egla e ka bërë pis fitoren”, Jul Deda tregon raportin me fituesen pas BBV3

Mediale Vip

“Egla e ka bërë pis fitoren”, Jul Deda tregon raportin me fituesen pas BBV3

Më: 15 qershor 2024 Në ora: 11:15
Jul Deda

Moderatorja Erjola Doçi intervistoi Jul Dedën në emisionin më të ri që startoi në Top Channel, Top Arena.

Mes shumë pyetjesh për jetën personale, Erjola nuk i kurseu pyetjet as për Big Brotherin dhe ish banorët.

“Ato që nuk e meritojnë fitoren e bëjnë pis, a thua të jetë rasti i Egla Cenos”-ishte pyetja e moderatores.

“Në rastin e Eglës, e ka bërë pis”-u shpreh Juli.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat