Jul Deda pyet nëse është shtatzënë, ja si iu përgjigj Françeska Murati!

Mediale Vip

Jul Deda pyet nëse është shtatzënë, ja si iu përgjigj Françeska Murati!

Më: 15 qershor 2024 Në ora: 12:19
Jul Deda dhe Françeska Murati

Disa nga ish-banorët e edicionit të tretë të “Big Brother VIP” ishin mbledhur për të festuar ditëlindjen e Roza Latit. Ledjona ka postuar në “Instastory” një video ku fillimisht ka kapur Julin dhe Erjolën teksa shohin në telefon, e mesa duket po lexonin lajmet që qarkullojnë në rrjet në lidhje me Françeskën.

A është në të vërtetë Françeska në pritje të ëmbël? Këtë pyetje e bëri edhe Juli mbrëmë në darkën e organizuar nga Roza, ku Françeska iu përgjigj duke pirë verë.

Juli: O Franç a je shtatzënë apo jo?

Françeska: Nuk jam.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat