Mes thashethemeve për divorc, Jennifer Lopez bën urimin e ngrohtë për Ben Affleck

Mediale Vip

Mes thashethemeve për divorc, Jennifer Lopez bën urimin e ngrohtë për Ben Affleck

Më: 17 qershor 2024 Në ora: 12:09
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Kohëve të fundit, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kanë qenë në qendër të mediave teksa është përfolur për një ndarje mes çiftit.

Sakaq, Jennifer, orët e para të mëngjesit i ka uruar bashkëshortit të saj “Ditën e Babait”.

Ajo ndau një foto të Benit nga filmi i tij aksion Pearl Harbor i vitit 2001 teksa e “lavdëroi” atë në këtë ditë të veçantë.

Image
Ben Affleck

“Heroi ynë”, ka shkruar ajo së bashku me një emoji me zemër të bardhë. “Gëzuar Ditën e Babait”, shtoi ajo.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat