Dueti gati, Luizi publikon fotografi nga klipi i ri me Ermalin e Gimi-O

Mediale Vip

Dueti gati, Luizi publikon fotografi nga klipi i ri me Ermalin e Gimi-O

Më: 18 qershor 2024 Në ora: 16:13
Luizi, Ermali dhe Gimi-O

Ashtu siç kishte raportuar Indeksonline, Ermal Fejzullahu, Luiz Ejlli e Dj Gimi-O po vijnë me duet.

Ishte Luizi ai i cili ndau një fotografi nga xhirimet ku shihet bashkë me dy artistët e tjerë.

Të tre janë shfaqur të veshur me këmisha të bardha duke buzëqeshur teksa lenë të kuptojmë që do të sjellin një klip interesant.

“Së shpejti “Mos Luj”, shkroi Ejlli përbri fotografisë e cila menjëherë pas publikimit mori pëlqime e komente të shumta nga fansat.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat