Mësohet se kur do të ”shpërthejë bomba e montuar” nga Noizy e Era

Mediale Vip

Mësohet se kur do të ”shpërthejë bomba e montuar” nga Noizy e Era

Më: 18 qershor 2024 Në ora: 19:10
Noizy e Era

Reperi Noizy dhe këngëtarja Era Istrefi, kanë bashkuar forcat.

Ata kanë gati bashkëpunimin e tyre të parë.

Përmes rrjetit social Instagram, dyshja kanë bërë publike datëne publikimit të këngës më të re.

Dita e premte, do të jetë dita kur do të lansohet ”bomba” e dyshes.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat