Ja kush është ylli që mbush stadiumet me tifozë: Ami “ironizon” lojtarët e Kombëtares pas humbjes me Italinë

Mediale Vip

Ja kush është ylli që mbush stadiumet me tifozë: Ami “ironizon” lojtarët e Kombëtares pas humbjes me Italinë

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 09:55
Amarda Toska dhe Elvana Gjata

Amarda Toska ka pretenduar se stadiumet i mbush Elvana Gjata, falë një kënge që këndohet prej saj dhe i dedikohet Kombëtares.

“Me yllin që mbush stadiumet” tha ajo pas ndeshjes në Dortmund, krahas fotos me këngëtaren.

Kuqezinjtë humbën 2-1 me Italinë ku u ndoqën nga mbi 50 mijë tifozë.

Image
Amarda Toska

E pranishme në stadium ishte edhe moderatorja ndërsa duket se meritën ia dedikuar Elvanës, një mikeshe të familjes, më tepër sesa djemve të Kombëtares.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat