Fansat e Ariana Grandes të shokuar, vërejnë ndryshimin drastik në zërin e saj

Mediale Vip

Fansat e Ariana Grandes të shokuar, vërejnë ndryshimin drastik në zërin e saj

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 11:32
Ariana Grande

Të gjithë fansat thonë të njëjtën gjë, pasi kanë parë intervistën e fundit të Ariana Grandes.

E famshmja ishte shfaqur në podcast-in “Podcrushed” me prezantuesit Nava Kavelin dhe Sophie Ansari, dhe diskutoi shumë aspekte të jetës dhe karrierës së saj në paraqitjen me dy pjesë.

Por vëmendja e fansave u tërhoq nga një aspekt krejtësisht tjetër i intervistës, dhe një moment në veçanti.

@aricons Skinnyana#fyp #arianagrande #aricons #xzybca ♬ original sound - aricons

Ky ishte një shembull gjatë podcastit ku zëri i Grande ndryshoi befas, në dukje në mes të fjalisë.

Në fillim, Grande kishte folur me një zë më të ulët, por kjo shpejt ndryshoi. Ylli e ndërroi zërin e saj në një regjistër shumë më të lartë, të cilin fansat e njohin gjithashtu dhe shumë njerëz komentuan në rrjetet sociale për momentin e çuditshëm.

Një person pyeti: “Fjalë për fjalë pse e bën ajo këtë”, ndërsa një tjetër vëzhgoi se sa i dukshëm ishte ndryshimi, duke postuar: “E dija që ajo e bëri këtë, por ta dëgjoja atë, e bëri më të bezdisshme”.

Një i tretë bëri shaka: “Ky jam unë që flas me kolegët e mi dhe më pas kaloj te klientët”.

Por të tjerë vunë re se ylli mund të ketë qenë duke përdorur qëllimisht zërin më të lartë për një arsye specifike.

Një tjetër postoi: “A nuk është ajo e gjitha për shëndetin e kordave të saj vokale? Ajo gjithmonë flet për këtë”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat