Sa të dashuruar, Ilnisa poston fotografi në krahët e Meritonit

Mediale Vip

Sa të dashuruar, Ilnisa poston fotografi në krahët e Meritonit

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 13:06
Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi po shijojnë romancën.

Dyshja u njoftuan gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP Albania 3”, për të vazhduar lidhjen edhe pas përfundimit të këtij spektakli, raporton Indeksonline.

Nga ajo kohë, jeta e tyre është pozicionuar mes Shqipërisë dhe Kosovës, teksa të dy po merren me angazhime dhe projekte të shumta.

Mbrëmë, Ilnisa publikoi një fotografi në krahët e Meritonit, sakaq të dy dukeshin tëjet të dashuruar dhe të lumtur.

Për çiftin mund të urojmë vetëm të mos i zërë syri i keq.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat