Georgina Rodriguez reagon teksa Cristiano Ronaldo dhe Portugalia sigurojnë fitoren e parë të Euro 2024 kundër Çekisë

Mediale Vip

Georgina Rodriguez reagon teksa Cristiano Ronaldo dhe Portugalia sigurojnë fitoren e parë të Euro 2024 kundër Çekisë

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 13:13
Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez ka postuar një fotografi në Instagram duke parë Cristiano Ronaldon, në lojën me Portugalinë dhe fitoren e tyre 2-1 kundër Çekisë në Euro 2024.

Sulmuesi ikonë nuk ishte në listën e rezultateve, por bëri përshtypje për skuadrën e Roberto Martinez në Red Bull Arena Leipzig të martën (18 qershor).

Ronaldo ishte kapiten i Selecaos dhe bëri histori pasi u shfaq në një finale të gjashtë të Kampionatit Evropian.

Image
Postimi

Modelja po shikonte partnerin nga shtëpia, siç duket me disa miq dhe fëmijët e tyre.

Cristiano u përgatit për Euro 2024, ndërsa kaloi kohë cilësore me familjen.

Ai e kaloi pjesën më të madhe të sezonit duke udhëtuar nëpër Arabinë Saudite, por nuk mundi ta drejtonte Al-Nassr-in drejt titullit, me Al-Hilal që mbizotëroi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat