Bebe Rexha ka një përgjigje për ata që e quajnë të shëndoshë

Mediale Vip

Bebe Rexha ka një përgjigje për ata që e quajnë të shëndoshë

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 23:31
Bebe Rexha

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, i është përgjigjur komenteve për peshën e saj.  

Krijuesja e hitit “Me Myself and I”, ka përqafuar çdo herë papërsosmëritë, duke u bërë kështu edhe avokuese në luftimin e paragjykimeve.

Kësaj here, ajo ka çuar një mesazh tejet kreativ ndaj personave të cilët e kanë quajtur “të shëndoshë”.

“Për ju që më quani të shëndoshë, thjesht dijeni që edhe llogaria ime bankare është kështu”, iu adresua ajo këtyre komenteve fyese, bashkangjitur me një foto në Instagram.

Një artiste tejet e talentuar, Bebe Rexha e cila është po ashtu një kompozitore shumë e talentuar, është në mesin e shqiptarëve të shumtë që kanë vulosur emrat në industrinë globale të muzikës.

Këngëtarja njihet për hitet e panumërta dhe projektet që prekën thellë tematika të shumta shoqërore. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat