Nita Latifi konfirmon lidhjen, publikon momente intime nga shtrati

Mediale Vip

Nita Latifi konfirmon lidhjen, publikon momente intime nga shtrati

Më: 20 qershor 2024 Në ora: 11:50
Nita Latifi

Nita Latifi, së fundmi u komentua për një lidhje dashurie.

Ajo iu dha vulën fjalëve që po qarkullonin lart e poshtë me një video të publikuar në “Tik Tok”.

Derisa kjo po bënte videon e shtrirë në shtrat shihet një dorë e mashkullit që i afrohet duke e tërhequr pranë vetës.

Image
Nita Latifi dhe i dashuri i saj

Një konfirmim si ky befasoi ndejkësit e artistes, e cila deri më sot nuk pranoi që është në lidhje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat