“Vajzës i uroj suksese si artiste e pavarur” – Rinor Hykolli dhe Tayna ndajnë rrugët përfundimisht

Mediale Vip

“Vajzës i uroj suksese si artiste e pavarur” – Rinor Hykolli dhe Tayna ndajnë rrugët përfundimisht

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 18:44
Tayna

Tayna dhe ish-menaxheri i saj Rinor Hykolli, kanë pasur një përplasje mes tyre, e cila shkoi deri aty sa dyshja të ofendonin tjetri-tjetrin në rrjete sociale.

Kjo ndodhi pasi Rinori ia fshiu këngën më të re që ajo publikoi “Si ai”, duke pretenduar që ajo e bëri këtë pas shpinës së tij.

Rinori gjithashtu shprehej se Taynën e ka marrë në rrugë dhe e ka bërë yll, ka investuar në të dhe ajo ka bërë gjëra ‘tinëz’, pas shpinës së tij.

Image
Tayna/Instastory

Pas gjithë këtyre ngjarjeve, Rinori vjen me një postim në InstaStory, duke deklaruar se ai dhe Tayna ka ndarë rrugët e tyre.

Në postim thuhet: “Kemi pasur këtë rrugëtim bashkë edhe si çdo rrugëtim tjetër edhe ky i bashkëpunimit tonë përfundoi. Me të mirat e të këqijat, të dy kemi pas sukses së bashku”.

Më tutje ai shtoi: “Unë dhe Tayna jemi marrë vesh që nga ky moment do të vazhdojmë tutje rrugëve tona, secili pa pengesa. Vajzës i uroj suksese si artiste e pavarur dhe gjitha të mirat”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat