Çifti martohet këtë verë? Bora Zemani: Donaldi është goli i jetës

Mediale Vip

Çifti martohet këtë verë? Bora Zemani: Donaldi është goli i jetës

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 22:41
Bora Zemani

Bora Zemani ka folur për disa detaje nga jeta e saj personale, gjatë intervistës së zhvilluar nga Ed Manushi në “Top Arena”.

Ndër to ishin edhe aludimet për një dasmë të mundshme gjatë verës, për të cilën moderatorja e dha një përgjigje.

Ed Manushi: Ka zëra që ti martohesh këtë verë?

Bora Zemani: Qesh…

Ed Manushi: Ti qeshe, qenka e vërtetë.

Bora Zemani: Shtatzënia ime dhe martesa ime komentohen gjithmonë. Me martesë, pa martesë, Donaldi është një nga golat e mi të jetës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat