Butrint Imeri zhvishet në mes të rrugës

Mediale Vip

Butrint Imeri zhvishet në mes të rrugës

Më: 22 qershor 2024 Në ora: 07:50
Butrint Imeri

Butrint Imeri është emër mjaftë i komentuar në media rozë dhe jo vetëm.

Ai së fundmi ka postuar një instastory në makinë teksa shfaqet i zhveshur.

Këngëtari i njohur po tregon muskujt në top formë.

Image
Butrint Imeri

Poshtë videos Butrinti ka shkruar:

“Qysh po mendoni ju?

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat