Dwayne ‘The Rock’ Johnson shfaqet me flokë të gjata dhe fansat nuk po e besojnë dot këtë ndryshim!

Mediale Vip

Dwayne ‘The Rock’ Johnson shfaqet me flokë të gjata dhe fansat nuk po e besojnë dot këtë ndryshim!

Më: 22 qershor 2024 Në ora: 08:08
Dwayne ‘The Rock’ Johnson

Dwayne ‘The Rock’ Johnson ka marrë një paraqitje të re befasuese për rolin e tij të ardhshëm si legjenda e MMA Mark Kerr në filmin ‘The Smashing Machine’.

Në fotografitë e fundit nga prapaskenat, ikona e WWE duket pothuajse e panjohur, duke mishëruar personalitetin e ashpër dhe intensiv të Kerrit.

Me regji nga Benny Safdie dhe prodhuar nga A24, ‘The Smashing Machine’ është një largim nga rolet tipike të suksesshme të Johnson. Filmi thellohet në betejat e jetës reale të Kerr me përdorimin e PED dhe stërvitjen e diskutueshme, duke premtuar një tregim që shkon përtej formulës së zakonshme të filmit ‘Rock’.

I njohur për praninë e tij më të madhe se jeta në filmat e mbushur me aksion dhe komedi, transformimi i Johnson në Mark Kerr tregon një thellësi dhe përkushtim të ri për zanatin e tij. Imazhet e publikuara nga A24 zbulojnë përkushtimin e Johnson për të mishëruar në mënyrë autentike udhëtimin e Kerr, duke theksuar sfidat fizike dhe emocionale të rolit.

Johnson, i cili kohët e fundit ndau njohuri mbi regjimin e tij të stërvitjes për filmin biografik MMA, u përball me pengesa për shkak të lëndimit, por që atëherë është rikuperuar dhe ka rifilluar përgatitjen nën drejtimin e Kerr. Me rritjen e pritjeve mes fansave, bashkëmoshatarëve dhe njerëzve të brendshëm të industrisë, ‘The Smashing Machine’ premton të ofrojë një portretizim bindës të një prej figurave më komplekse të MMA, të nxitur nga transformimi i jashtëzakonshëm i Johnson dhe përkushtimi ndaj tregimit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat