Meriton Mjekiqi vjen shumë shpejt me diçka të re, ja për çfarë bëhet fjalë

Mediale Vip

Meriton Mjekiqi vjen shumë shpejt me diçka të re, ja për çfarë bëhet fjalë

Më: 22 qershor 2024 Në ora: 10:58
Meritoni

Moderatori dhe ish banori i ‘BBVA’, Meriton Mjekiqi shumë shpejt do të sjellë diçka të re.

Bëhet fjalë për një projekt muzikorë, të cilit ja ka vendosur një titull të veçantë që lidhet me eksperiencën e tij në Big Brother.

Kënga titullohet “Zemer mos ja fut lshoja ujin” por se a do të jetë ai i cili do të këndoj apo artistë tjetër mbetet të shihet.

“Zemer mos ja fut lshoja ujin.. shumë shpejt kënga e re”, ka shkruar ai në Instagram.

Ndërkaq, Meritoni ishte i vetmi nga Kosova që arriti të prek finalen e ‘BBVA’.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat