Santiana shfaqet joshëse nga plazhi

Mediale Vip

Santiana shfaqet joshëse nga plazhi

Më: 22 qershor 2024 Në ora: 12:13
Santiana Maloku

Ish konkurrentja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova, Santiana Maloku po e shijon pafund këtë verë.

Pushime mbas pushimeve, Santi kësaj radhe ka vizituar Jalën e Shqipërisë.

Prej atje nuk kanë munguar edhe pozat e nxehta.

E në një postim të fundit në Instagram, ajo është shfaqur plot stil me një palë çizme të gjata ngjyrë të bardhë, xhinse të shkurtra, shami në kokë dhe këmishë të bardhë, që i lënte hapësire të mjaftueshme ekspozimit të dekoltesë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat