Prishet miqësia/ Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

Mediale Vip

Prishet miqësia/ Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

Më: 22 qershor 2024 Në ora: 12:54
U bë kohë që Mozzik ndjek shumë pak persona në rrjete sociale, por Efi nuk është një prej tyre.

Pak para publikimit të këngës “Fatkeqësi” nga rap-artisti Mozzik, ky i fundit së bashku me Efi Dhedhes ishin në qendër të thashethemeve teksa u përfol për një lidhje të mundshme mes tyre deri sa u zbulua që Efi ishte pjesë e videoklipit të këngës.

Edhe pse fillimisht u duk që kishin një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin siç duket papritur diçka ndodhi mes tyre.

U bë kohë që Mozzik ndjek shumë pak persona në rrjete sociale, por Efi nuk është një prej tyre.

Mirëpo nga ana tjetër Efi e kishte rap-artistin në listën e “following” të saj por siç duket papritur vendosi që të mos e ndjekë më.

Po ashtu, para pak ditësh Mozzik publikoi albumin e ri ‘Mërgimstar”, në të cilin ka dy këngë edhe me Dafinën. Dhe këtu Efi ia bëri “boom”, mbështeti vetëm Dafinën për projektin e ri!

Ajo jo vetëm nuk suportoi, publikisht, Mozzik për albumin siç ka bërë këto kohë, por ndau një foto të këngës duke i bërë tag vetëm Dafinës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat