Kjo zonjë qenka kunata e Adelina Ismailit

Mediale Vip

Kjo zonjë qenka kunata e Adelina Ismailit

Më: 22 qershor 2024 Në ora: 23:48
Adelina Ismaili

Adelina Ismaili e mbanë shumë private familjen e saj dhe shumë pak e publikon në rrjete sociale.

Por, kunatën e saj vite më parë e publikoi bashkëshorti i saj.

Ajo duket si një zonjë e vërtetë.

Image
Motra dhe Vali

Adelina dhe kunata duket se kanë ngjashmëri për qëndrimin që mbajnë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat