Bleu lodra për fëmijët, i erdhën armë - Bota Sot
Bleu lodra për fëmijët, i erdhën armë

Ndryshe

Bleu lodra për fëmijët, i erdhën armë

Më: 13 dhjetor 2019 Në ora: 08:02
Arma

Një grua kishte blerë disa lodra si dhuratë për fëmijët mirëpo ajo u trondit kur e pa që në kuti kishte një armë gjysmë automatike.

Veronica Alvares-Rodriguez tregoi që lodrën e kishte blerë për 9.99 dollarë dhe pasi e kishin parë që ajo ishte armë kanë telefonuar Policinë dhe ata e kishin konfirmuar që prindërit nuk ishin fajtor.

Mirëpo ende nuk janë zbuluar detajet se si ka përfunduar arma në kutinë e lodrave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat