​Gjen portofolin e humbur para 26 vjetësh, shokohet nga ajo që kishte në të

Ndryshe

​Gjen portofolin e humbur para 26 vjetësh, shokohet nga ajo që kishte në të

Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 00:01
Portofoli i humbur

Një australian gjeti një portofol që e humbi 26 vjet më parë, pasi deti e hodhi në plazhin ku ai po festonte Vitin e Ri 1994 si adoleshent.

Paul Davis festoi mirëseardhjen në Lennox Head Beach në New South Wales në 1994, dhe pastaj ai humbi portofolin e tij.

Portofoli u gjet dhe fotot u postuan në Facebook për të gjetur pronarin e tij. Ai përmbante një kartë krediti, një kartë shëndetësore dhe disa karta të tjera, si dhe një faturë prej 5 dollarësh australianë.

Portofoli do t'i kthehet Davis në ditët në vijim, dhe ai deklaroi se planifikon ta ekspozojë në barin e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat