Në vend të prezantimit të motit, mori propozim për martesë

Ndryshe

Në vend të prezantimit të motit, mori propozim për martesë

Më: 18 prill 2022 Në ora: 00:09
foto ilustrim

Tawana Andrew është një prezantuese moti, por gjatë një prezantimi në WAVE3, përkatësisht ajo u befasua ng ai dashuri i saj Rusty Steele, i cili u shfaq drejtpërdrejt dhe i propozoi martesë.

Video u bë virale në rrjetet sociale aq më tepër kur vërehet se sa e emocionuar shfaqet Tawana.

Publiku e ka vlerësuar pozitivisht dhe është një nga videot më të shikuara javën e fundit.

Kjo ishte një surprizë e jetës për Andrew, e cila u bë e mundur vetëm me ndihmën e kolegëve të saj.
 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat