Gjyle Nrejaj

Perkujtime

E martë, 23 prill 2024

Gjyle Nrejaj

Më: 22 shkurt 2024 Në ora: 00:00
Gjyle Nrejaj

Sot më datën 22.02.2024 u bënë 8 vite pa ty Nanë e dashur.

Ende pas 8 viteve përditë të kemi në mendjen tonë. Malli po na merr për ty, koha nuk po ecë pa ty Mamë.

Lotët s'po dinë me u ndalë, aq shume të kemi në zemë. Të kemi pasur Grua, Mamë, Shoqe dhe Gjithçka.

Në zemrat tona për gjithë jetën do të jetosh.

Të përkujtojmë me mall: Burri Gjergji dhe fëmijët Valoni, Vilma dhe Tina.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat