“Ambasada Amerikane na kallxon qysh jetohet në Prishtinë, ndërkohë kryetari merret me analiza politike”

Prishtina

“Ambasada Amerikane na kallxon qysh jetohet në Prishtinë, ndërkohë kryetari merret me analiza politike”

Nga: A.SH Më: 21 shkurt 2021 Në ora: 21:11
Prishtina

Ambasada amerikane në Kosovë ka treaguar se si të jetohet në Prishtinë

Për këtë analisti Imer Mushkolaj ka kritikuar kryetarin e Prishtinës Shpend Ahmetin duke thënë se ai po merret me analiza politike e jo me problemet në Prishtinë.

Postimi në Facebook:

Ambasada Amerikane na kallxon qysh jetohet n'Prishtinë: Probleme me ajrin e ndotur, me hapësirat e pakta të gjelbra, me shanset e vogla për aktivitete në hapësirat e jashtme dhe me infrastrukturën e keqe, me qen endacakë që mund të jenë agresivë kur janë të uritur. Ndërkohë kryetari merret me analiza politike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat