Shembje të betonit në sheshin “Zahir Pajaziti”, ndërhyjnë zjarrfikësit

Prishtina

Shembje të betonit në sheshin “Zahir Pajaziti”, ndërhyjnë zjarrfikësit

Më: 25 mars 2021 Në ora: 19:49
Pamje nga vendi i ngjarjes

Dy automjete të zjarrfikësve dhe shumë pjesëtarë të kësaj njësie emergjente janë parë në hyrje të sheshit “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Ata kanë asistuar në sigurinë e qytetarëve pasi disa copa betoni janë shembur në një ndërtesë të afërt.

Zjarrfikësit kanë rrethuar vendin me shirita ndërkohë që janë larguar copat e betonit.

Image
Pamje nga vendi i ngjarjes

Në vendin e ngjarjes kanë dalur edhe Policia e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat