Konflikt fizik, taksisti sulmon qytetarin në qendër të Prishtinës

Prishtina

Konflikt fizik, taksisti sulmon qytetarin në qendër të Prishtinës

Më: 18 nëntor 2021 Në ora: 23:05
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një konflikt fizik mes dy qytetarëve ka ndodhur sot në mbrëmje në qendër të Prishtinës.

Në pamjet që janë siguruar nga Insajderi, shihen dy qytetarë teksa përfshihen në një konflikt verbal që eskalon në atë fizik.

Sipas raportimeve të para nga vendi i ngjarjes, bëhet fjalë për një qytetarë dhe një taksist të cilët janë fjalosur.

Ata pastaj shtyrë pas vozitjes së pakujdesshme të këtij të fundit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat